ARAMA

Etkinlik ve Haberler


29
Ekim
2017
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

Atatürk’ün bizlere bıraktığı en büyük miras olan cumhuriyetin kuruluşu, tüm yurtta olduğu gibi Özel Çamlıca Yön Kolejinde de büyük bir coşkuyla kutlandı. Tören, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ve aziz şehitlerimizin manevi huzurunda gerçekleştirilen bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Okul müdürümüzün günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapmasının ardından öğrencilerimizin okuduğu şiirler ve bu anlamlı güne özel sahnelediği gösteriler, salonda bulunan misafirlerimiz tarafından büyük beğeni topladı.

01
Ekim
2017
“DİJİTAL VATANDAŞ” SUNUMU

8. sınıf öğrencilerimiz, "Dijital Vatandaş" konulu sunum etkinliği gerçekleştirdi. Okulumuzun konferans salonunda düzenlenen programa öğrencilerimizin yanı sıra okul yönetimi ve öğretmenlerimiz de seyirci olarak katıldı.

01
Ekim
2017
BETÜL MARDİN ZİYARETİ

Türkiye'de halkla ilişkilerin temellerini atan ünlü isim Betül Mardin’e bir ziyaret gerçekleştirerek öğrencilerimizin 3D yazıcıdan oluşturdukları ürünleri kendisine armağan ettik.

01
Ekim
2017
ATA’MIZI SAYGI VE ÖZLEMLE ANDIK

Aramızdan ayrılışının 79. yılında Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü saygı, özlem ve minnetle andık. Yön Koleji yöneticileri, öğretmenleri ve öğrencilerinin tek yürek olduğu anma programına saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başlandı. Hemen ardından günün anlam ve önemine yönelik konuşmalar yapıldı, şiirler okundu.