ARAMA

Etkinlik ve Haberler


16
Mart
2018
Okulistik sınavında yine 1.ler bizden.

3. sınıf öğrencimiz Melike Zeynep Etçi ve 4. sınıf öğrencimiz Yusuf Ergin Kaplan, Okulistik sınavında, kategorilerinde 1. oldular.

01
Ocak
2018
OKULUMUZDA FİLM ÇEKİMLERİ YAPILDI

Öğrencilerimizin katılımıyla okulumuzda film çekimleri gerçekleştirildi. Öğrencilerimiz, çekimler esnasında oldukça keyifliydi.

01
Ocak
2018
HER SABAH SPOR YAPIYORUZ

Öğrenci ve öğretmenlerimiz, her sabah gerçekleştirdikleri “Fun Morning” adlı spor etkinliğiyle güne daha aktif ve zinde başlıyor.

29
Ekim
2017
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

Atatürk’ün bizlere bıraktığı en büyük miras olan cumhuriyetin kuruluşu, tüm yurtta olduğu gibi Özel Çamlıca Yön Kolejinde de büyük bir coşkuyla kutlandı. Tören, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ve aziz şehitlerimizin manevi huzurunda gerçekleştirilen bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Okul müdürümüzün günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapmasının ardından öğrencilerimizin okuduğu şiirler ve bu anlamlı güne özel sahnelediği gösteriler, salonda bulunan misafirlerimiz tarafından büyük beğeni topladı.

01
Ekim
2017
“DİJİTAL VATANDAŞ” SUNUMU

8. sınıf öğrencilerimiz, "Dijital Vatandaş" konulu sunum etkinliği gerçekleştirdi. Okulumuzun konferans salonunda düzenlenen programa öğrencilerimizin yanı sıra okul yönetimi ve öğretmenlerimiz de seyirci olarak katıldı.